בגדי ילדים של זאפול

מאת: ירדנה מוסקו

עברה יותר משנה מאז שכתבתי את הביקורת על ביגוד ילדים בזאפול. התלונה היחידה שהייתה לי הייתה שהקפוצ'ונים היו דקים מהצפוי.

ובכן, נחשו מה? זאפול הקשיבו למשוב שלי והחלו למכור קפוצ'ונים עבים יותר! הם הציעו לשלוח לי דוגמא בחינם. קיבלתי בשמחה. אני יכולה להעיד שהקפוצ'ונים החדשים עבים ומושלמים לחורף. למעשה, שנה עברה מאז הביקורת האחרונה שלי על זאפול והם נותרו חברת בגדי הילדים האהובה עלי.

יש לי וידוי. אני שונאת בגדי ילדים עם לוגואים ותגיות נוצצות. ניסיתי להימנע מהם מאז שהגדול שלנו (כיום בן 21) היה פעוט. אני גם שונאת אמירות "שנונות" ומשפטים מתחכמים על בגדי הילדים כמו "אני לא מתווכח, אני רק מסביר למה אני צודק!"- לא בשבילי.

ההעדפות האלו שלי הופכות את המציאה של בגדי ילדים לקשה יותר. כתבתי בפירוט בפוסטים קודמים על איך לחסוך כסף בבגדי ילדים. שם פרטתי כמה מהטיפים האהובים עלי לרכישת בגדים ואת המותגים האהובים עלי לאורך זמן.

ובכן, הגיע הזמן לעדכן את הפוסט ההוא מכיוון שיש לי מותג מועדף חדש לבגדי ילדים והוא זאפול. כמה מחברי הצלמים דיברו על הבגדים של זאפול מכיוון שהם נטולי לוגו לחלוטין. מדוע, אתם שואלים, אכפת לחברי הצלמים מהלוגו כל כך? מכיוון שכשעושים צילומים לבגדי ילדים, אסור שיהיו סמלים כלשהם בתמונות. לכן כשמלבישים ילדים בבגדים שהם מלכתחילה בלי לוגו זה הופך את העריכה של התמונות לקלה הרבה יותר לאחר מכן.

אז מי הם בדיוק זאפול ומה מיוחד בהם כל כך?

"בלי לוגו, בלי סיסמאות, בלי פאייטים. פשוט צבעים מדהימים בבדים הרכים ביותר שיכולנו למצוא, כולם מתחת ל- 25 דולר "

אין סיסמאות, פאייטים או לוגואים? האם הבגדים אפילו נראים טוב? לדעתי- מאוד.

לכל חולצה יש זוג מכנסיים מותאם, וכך זה נותן לי את הביטחון שלא משנה מה הקטן שלי יחליט ללבוש (ויש לו דעות חזקות) הוא ייראה טוב. בנוסף, מכנסי החאקי וחולצת הפולו של זאפול הם מושלמים לצופים.

אז מה אני חושבת על זאפול?

היעדר סמלי לוגו ותגיות הם כמובן מה שהוביל אותי לזאפול מלכתחילה, אז אני אוהבת את זה בהם. לזאפול יש מבחר חולצות (כדורגל, טי שרט מודפסות, פולו וטי שרט רגילות), מכנסיים קצרים, מכנסיים ארוכים, שמלות, קפוצ'ונים, חותלות וסוודרים. למעשה, ישנם די והותר סגנונות וצבעים כדי לקנות לילדים ארון בגדים שלם.

איך בגדי הילדים של זאפול נראים על הגוף?

דאגתי מעט לגודל כאשר הזמנתי את ההזמנה הראשונה שלי בזאפול. דיברתי עם חבר ובסופו של דבר קניתי את ה- 6/7 שמתאימים בצורה מושלמת לרועי שלי, שהוא בן שש וחצי ומשקלו 44 ק"ג. גם לאחר כביסה לא קרה כלום לבגדים.

זאפול מציעים מגוון רחב של מידות לבגדי ילדים

ישנם בגדי תינוקות במידות 0-3 עד 18-24, ובגדי ילדים שהם במידות 2-3 עד 10-14.

נוחות: רועי אוהב את התחושה של בגדי כותנה רכים, ולכן הבגדים של זאפול מאוד מתאימים לו. בנוסף, אין להם תגים ולכן הם אידיאליים לילד רגיש או שיש לו ויסות חושי חלש. הכי אני אוהבת את הפיג'מות שהן רכות ונעימות כמו כרית נוצות אווז.

מהם המחירים בזאפול?

החולצות עולות 10 דולר (או 3 תמורת 9 דולר לאחת), חולצות פולו 14 דולר (13 דולר ל- 3 ומעלה) ומכנסיים 24 דולר (או 22 דולר עבור 3 זוגות מכנסיים ומעלה). יש גם משלוח חינם!

מעבר לכך, הבגדים שלהם בצבעים טובים, תוססים ועמידים. הם נוחים ואפשר ללבוש אותם גם אחרי הרבה כביסות. גם הג'ינסים שלהם רכים יחסים נמתחים מה שהופך אותם לנוחים מאוד מבלי לותר על הסגנון. למעשה, אחרי שקניתי לרועי זוג הוא אמר לי שאני "צריכה פשוט לקנות את כל הג'ינסים שלי מזאפול".

לסיכום

זאפול בהחלט מקבלים ממני 5 כוכבים מתוך 5, וזה בהחלט יהיה המקום הראשון שאני אפנה אליו מעכשיו לקנות בגדים לילדים שלי.