חולצות זאפול

כיצד לבדוק האם החולצות המודפסות של זאפול הן באיכות טובה

איכות טובה מושגת על ידי בחירת הבד ושיטת ההדפסה הטובות ביותר. תהליך הדפסת חולצות אולי נשמע פשוט אבל הוא למעשה די מורכב. לכן סיפקנו מדריך המכסה את כל מה שצריך לדעת לגבי איך לבדוק שחולצות הטריקו של זאפול הן באיכות גבוהה לפני ההזמנה ואחריה.

אם נשאל אתכם מהי החולצה האהובה עליכם, בטח תעלה לכם בראש חולצה אחת או שתים באופן מידי. כולנו רוצים שחולצת הטריקו האהובה עלינו תחיה לנצח אבל הדבר תלוי באופן שבו היא נוצרה.

ישנן דרכים רבות חוץ מטכניקות ההדפסה שבהן משתמשים לגרום לאורך חיי הבגד שלכם להיות קצר, ולהותיר אתכם עם בגדים שיוצרו בצורה גרועה, שדוהים מהר או מתקלפים.

לפני תהליך בחירת הבגד, יש לשים לב כי סיבים טבעיים נוטים להזדקן טוב יותר מאלו הסינתטיים. אבל גם כשיש חולצת טריקו שעשויה מתערובות בד מסיבים טבעיים, היא עשויה להראות מעוותת לאחר זמן מה מכיוון שלכל סיב שבתוכה יש תאריך תפוגה שונה.

אבל מה עם החלק הכי יפה של החולצה? הגורם החשוב ביותר בטי שרט הוא הגרפיקה. תארו לכם שדה וינצ'י היה צובע את המונה ליזה על אותו בד עץ יפייפה אך משתמש בצבע אקרילי במקום בשמן. אתם חושבים שהצרפתים היו שמחים מכך?

למעשה, פוסט זה עוסק בבדיקת איכות הבגדים המותאמים אישית בזאפול כדי שתוכלו לבד לדעת מהי איכות הבגד עצמו או איכות השיטה המודפסת – כלומר טכניקת ההתאמה האישית – שבה השתמשו.

כיצד לבדוק האם חולצות הטריקו של זאפול מודפסות באיכות גבוהה

שמרו על מדריך זה כי תצטרך אותו גם כשתקבלו דגימות לאחר שתפתחו את ההזמנה שלכם. בסופו של דבר עדיף שתדעו מה לחפש בחולצות הטריקו של זאפול והבגדים המותאמים אישית שלהם לפני שיהיה מאוחר מדי.

הדפסה על חולצות טריקו

המשתנים החשובים ביותר שמשפיעים על איכות ועמידות של בגד בהתאמה אישית הם:

  • הבדים המשמשים לבניית הבגד.
  • אופן השימוש בשיטת ההדפסה וההתאמה האישית הספציפית.
  • איזה בגד וסוג ייצור מתאימים ביותר לצורכי ההדפסה.

ההדפסים שראינו בזאפול נראים טוב יותר על בגדים מבוססי כותנה. כמו כן, הם נשזרים טוב יותר בבדי כותנה מאשר באלו הסינתטיים. זו הסיבה לכך שפריטים העשויים מחומרים מעורבבים מאבדים את צורתם ואיכותם במהירות רבה יותר- הואיל ולכל אחד מרכיביהם יש תאריכי תפוגה שונים. אבל כותנה לא בהכרח מבטיחה איכות.

עליכם לדעת שלא כל מיני כותנה נוצרים שווים. להלן פירוט פשוט. סיבים ארוכים יותר, כמו גם סיבים ארוגים הדוקים יותר, מאריכים את חיי הבד. איכות אמיתית קשורה לצפיפות החומר ורכותו, לא למשקלו או עוביו. אז סמכו על בד כותנה שהוא רך ויציב ופחות על בד כבד ועבה.

סיבים סינטטיים יכולים להיות גם הם באיכות טובה. טקסטיל טבעי קיים בצורות טובות וגם גרועות וניתן לומר את אותו הדבר על בד סינתטי. לבדים סינתטיים כמו פוליאסטר יש מוניטין רע אך הם לאו דווקא רעים לחלוטין. יש להם את מקומם בתעשיית האופנה, וגם בזאפול ניתן למצוא מגוון רחב שלהם, במידות שונות של גמישות ומידת נשימה.

הדפסת מסך

בזאפול מספקים מגוון רחב של הדפסים, כך שזה קל להמיר יצירות אמנות לעיצובים ולהעביר אותן מהמסך לשלב ההדפסה. התהליך הטוב והאיכותי ביותר לבצע הדפסות מסך הוא כאשר העיצוב אטום לסיבים ואז הדיו נמתח על הבד במקום להיסדק.

הדפסה ישירה על הבגד

הליך זה מאפשר למדפסות לעבוד עם צבעים רבים ועיצובים מורכבים בצורה חסכונית ומפורטת במיוחד עבור לקוחותיהם של זאפול. המפתח לטכניקה זו של הדפוס הדיגיטלי נעוצה בעד כמה המכונה מתקדמת ובבחירה נכונה של בגדים לפני כן. בעת שימוש בבדים בצבעים כהים יותר, זאפול משתמשים בשכבות מצופות מראש על מנת לקבע את הצבעים בצורה מאובטחת.

הדפסת העברה

בהדפסת העברה זאפול לוקחת גזרות נייר מיוחדות, גיליונות מסך או הדפסים דיגיטלים, ומעבירה (מדביקה) את התמונה או הגרפיקה על הבגד. חשוב לדעת כי חומרים זולים או שזירה שגויה לבגד עלולים לגרום לבגד להיות סמרטוטי לאחר לבישה אחת או שתים.


רִקמָה

הרקמה הנפוצה ביותר בזאפול היא רקמה בהתאמה אישית של חולצות פולו וז'קטים. הכל קשור למחט ולצביעה. בין אם אתם רוקמים כובע או חולצה, גימור שהוא איכותי לא ייצור חורים או קצוות פרומים.

נגישות