מידות זאפול

זאפול הופך לאחד המותגים המובילים בתחום השופינג באינטרנט, ובכל זאת יש עוד מקום לצמוח והחברה עומדת לעשות את זה. היום צוות העיצוב של זאפול יעמוד לרשותנו כדי לדון בקניית המידה הנכונה של הבגדים שלכם. אנשים רבים חדשים בתחום הקניות אופנה באינטרנט ופוחדים לקפוץ פנימה בגלל החשש לקבל מידה שגויה – כאן זאפול מידות נכנסת לתמונה ואפילו רוצה לעזור.

צרכנים יכולים לעתים קרובות לתהות מה משמעות המידה הספציפית הרשומה באתר, מהם הגבולות עבור מידות סמול, מדיום, לארג׳ וכו׳. כדי למנוע מאנשים לקנות מידה שגויה אנחנו צריכים לבדוק את תרשים המידות של כל מוצר. באתר זאפול מידות מופיעות תמיד בכל עמוד מוצר בתחתית – מדדו את עצמכם טוב. זאפול מעודדים את הלקוחות למדוד את עצמם על פי תרשים הגדליםאם הם לא בטוחים, בין אם זה של בגדי הים או כל פריט לבוש אחר וזה יבטיח את זה שהם יקבלו את המוצר בגודל המתאים. אם למוצר אין גודל מוגדר, פירוש הדבר שיש רק גודל אחד זמין, לרוב הוא במידה בינונית, אבל אם אתם לא בטוחים שזה יתאים לכם, יש לבדוק את תרשים המידות תחת תיאור המוצר.

שאלה נוספת שעולה היא שאנשים חושבים שגודל מסוים בארצם מתורגם למידות אחרות מארץ אחרת. לדוגמא שמלת במידה מדיום בארצות הברית, שלעתים קרובות נחשבת למידה קטנה יותר בסין. עדיף ללקוחות שלא לקחת הימורים ולעשותמדידה מדויקת שאיתם ישוו לטבלת המידות באתר. כל מה שאתם צריכים זה סרט מדידה שאיתו תוכלו לבצע את כל המדידות הנדרשות בעצמכם.

זאפול מבינים כי טעויות עדיין יכולות לקרות ולקוחות יכולים להזמין את המוצר בגודל הלא נכון. כדי לפתור כל בעיה כזו, יש לזאפול תמיכה מסביב לשעון 24/7. אפשר ליצור קשר ונציג יהיה אתכם בקשר לבצע את תהליך ההחזרה וההחלפה.

חברות אופנה באינטרנט נותנות ללקוחות את האפשרות להשיג את האופנות האחרונות במחירים נוחים. כדי להפיק את המרב מהאופנה של צרכני השופינג באינטרנט ומעודדים אותם לוודא שהם מזמינים את המידות הנכונות באתר זאפול מידות חשובות מאוד ולכן יש תמיד לבדוק את הטבלאות כדי לקבל את חוויית הקניה הטובה ביותר.

נגישות