זאפול משלוחים

להלן הסבר מקיף אודות זמן ואיכות המשלוחים של זאפול

זמן עיבוד

הזמן שלוקח עד שזאפול מכינים את ההזמנה ואז מעבירים אותה לחברות שילוח נקרא "זמן עיבוד".

זמן העיבוד עשוי לארוך יום עסקים אחד, אך זאפול מאפשרת זמן עיבוד מינימאלי של 3 ימי עסקים. זאפול גם טוענת כי לפריטים שונים עשוי להיות זמן עיבוד שונה, וכי זמן העיבוד הממוצע הוא כ- 4 ימי עסקים. יתרה מכך, זמן העיבוד עשוי להיות גם מושפע ממצב המלאי של פריטים בודדים, חגים וכו '. זמן העיבוד הארוך ביותר שמצאנו בזאפול היה 7-15 ימי עסקים.

זמן משלוח

מדינות או אזורים שונים זקוקים לזמן משלוח שונה. ניתן לדעת את זמן המשלוחים של מדינות או אזורים מסוימים על ידי לחיצה על zaful פרטי משלוח.

לפני שנחשב את זמן האספקה הקצר ביותר ואת זמן האספקה הארוך ביותר, ראשית עלינו לדון במהו יום עסקים. ההגדרה של יום עסקים היא כל יום רשמי בשבוע אשר ניתן לראות בו גם יום עבודה. בדרך כלל, ההתייחסות היא לימים ראשון עד חמישי, לא כולל חגים.  

זמן אספקה

נעשה חישוב לדוגמא לזמן אספקה, שהוא זמן העיבוד + זמן המשלוח: 

זמן האספקה הקצר ביותר יהיה 3 ימי עסקים (זמן עיבוד) + 6 ימי עסקים (זמן משלוח) = 9 ימי עסקים.

לשם ההמחשה, אם זאפול קיבלה את ההזמנה ביום ראשון, 9 ימי עסקים פירושם 11 יום. אם zaful קיבלה את ההזמנה ביום חמישי, 9 ימי עסקים פירושם 13 יום. לכן, זמן האספקה הקצר ביותר ב- zaful הוא 11 יום.

זמן האספקה הארוך ביותר יהיה 15 ימי עסקים (זמן עיבוד) +15 ימי עסקים (זמן משלוח) = 30 ימי עסקים.

אם זאפול קיבלה את ההזמנה ביום ראשון, במקרה זה, 30 ימי עסקים פירושם 40 יום. אם זאפול קיבלה את ההזמנה ביום חמישי, 30 ימי עסקים פירושם 42 יום. לכן זמן האספקה הארוך ביותר הוא 42 יום.

הסקירה שלנו

למעשה, כל הניתוח שלעיל מבוסס על הערכות. ישנן גם אפשרויות אחרות למשלוחים, למשל, ישנה האפשרות שזאפול ישלחו את ההזמנה בתוך יום אחד, ושתבחרו בשיטת המשלוח המהיר, ואז זמן האספקה עשוי להיות 9 ימים. 

כמו כן, זמן המשלוחים מושפע גם מגורמים מסוימים אשר אינם בשליטת חברות הספנות כמו מזג אוויר גרוע, ואז זמן האספקה הארוך ביותר עשוי להיות ארוך אף יותר מ- 42 יום.

בכל מקרה, זאפול תבטיח שהלקוחות יקבלו את המשלוחים שלהם. אם אתם מאבד את המשלוח שלכם, צרו קשר עם מרכז התמיכה של זאפול והשתמשו בכרטיס המשלוח, שזו הדרך הטובה ביותר לפתור את הסיטואציה.

נגישות