זאפול בגדי ים

היום החלטתי לכתוב לכן סקירה מקדימה וכנה לחלוטין על בגדי הים של זאפול.

לאלו מכן ששמעו על בגדי ים Zaful, האינסטינקט הראשון שלכן בטח היה שהאתר הוא הונאה. אחרי הכל, כל אתר שמתגאה בביקיני יפה במחיר של בערך 12-17 דולרים פשוט נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי. ובכל זאת, חברות יקרות, אני פה ואני לובשת את אחד מהפריטים הזולים האלו, ואני אומר לכם ככה – הם נראים כמו מיליון דולר.

אז ככה נראתה החוויה שלי עם זאפול עד כה.

בגדי הים ZAFUL – שווים משהו?

הזמנתי את ההזמנה הראשונה שלי לפני מספר חודשים, לאחר שנתקלתי בפוסט ממומן עבור זאפול בגדי ים בפיד שלי בפייסבוק. ההערות לגבי השאלה אם ניתן לסמוך על החברה או לא היו מעורבבות, אבל הנחתי שפייסבוק לא תפרסם סתם הונאה, כך שבסופו של דבר בחרתי והזמנתי ביקיני אחד. למרות שהרגשתי שאני יכולה בהחלט להפסיד את הכסף שלי ולא לקבל שום דבר בתמורה, אמרתי לעצמי, היי, זה רק 12 דולר.

שלושה שבועות של בדיקת תיבת הדואר (הריקה) שלי עברו, והייתי די מבואסת. אני מתביישת לומר שחיפשתי את הפוסט הזה בפייסבוק (ואת כל התגובות כדי לראות אם זו תרמית או לא) ופרסמתי תגובה משלי שכן, זו עבודה בעיניים. מניסיוני ככה זה היה. אבל כשהביקיני zaful bikini הופיע בתיבת הדואר שלי כמה ימים לאחר מכן, הבנתי שהייתי פזיזה מדי עם התגובה והביקורת שלי. אבל להגנתי יאמר שלקח לזה הרבה זמן להגיע.

מאז הזמנתי בערך עשרה ביקיני נוספים מאתר זאפול בגדי ים. באופן כללי, הסגנונות שלהם ממש יפים. אבל מכיוון שיש לי ירכיים רחבות וציצים קטנים, הדבר הקשה עליי קצת, כי את לא יכולה להזמין גדלים נפרדים לחלק התחתון ולחלק העליון – רק גודל כולל אחד עבור הסט.

רוב מה שהזמנתי התאים לי, אבל בתור טיפ הייתי ממליצה לך לבדוק את ביקורות הלקוחות עבור כל סגנון (בתחתית העמוד). שם תוכלי לקרוא מה אנשים אחרים חשבו על המוצר (אם הצבע היה מדויק, המידה הייתה מתאימה וכו') והכי חשוב – אפשר לראות את תמונות של לקוחות לובשות את הביקיני.

למרות זאת, היו פריטים שלא הגיעו כמו שציפיתי (לביקיני מסויים היו קצוות צדפות שהיו גדולות מדי, וביקיני מודפס אחר הודפס רק בצד הקדמי של הבד, מה שגרם לו להיראות זול).

בסך הכל, דרוש זמן רב עד שההזמנה שלך מגיעה. כמו כן, כמה פעמים הזמנתי ביקיני (3 או 4 בבת אחת) והיה אחד שהגיע לבד, או זוג שהגיע בנפרד. אני לא בטוחה יותר מדי מהי אסטרטגיית המשלוחים שלהם, אבל זה נראה קצת מוזר. החלק המהנה, כמובן, הוא פתיחת החבילה כדי לראות איזה מוצר קיבלת. זה מרגיש קצת כמו מתנת חג כל פעם מחדש.

בלי קשר, אני בהחלט ממליצה על קניית בגדי ים Zaful, ולו רק בגלל העובדה שהיא נוטה לשיעור שביעות רצון של 75% (בהתבסס על ניסיוני בלבד) אלא בגלל שהם ממש ממש זולים. זה תמיד מרגיש קצת מסוכן להזמין באינטרנט, אבל לפחות ככה אם הבגד לא מתאים, את לא מפסידה הרבה כסף או צריכה לעבור את הטרחה של משלוח הדברים בחזרה. יחד עם זאת, אל תצפי שביקיני יגיע אליכם מהר תוך כמה ימים (או אפילו כמה שבועות).

בשורה התחתונה, אם את מחפשת לקנות פרטי לבוש זולים שנראים גם טוב – אל תפספסי את בגדי ים Zaful, תני להם צ׳אנס.

 

 

נגישות